Черевики Zamberlan Expert Pro

4042

Черевики Zamberlan Expert Pro
Черевики Zamberlan Expert Pro Черевики Zamberlan Expert Pro Черевики Zamberlan Expert Pro
11 980 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Черевики Zamberlan Expert Pro призначені для високогірного альпінізму, а також для пересування по льодовику та вихід на гірські маршрути підвищеної складності. Вони виготовлені із суцільної шкіри Hydrobloc Perwanger зі вставками із матеріалів Microfiber та Superfabric. Регульований та м'який внутрішній передній клапан дозволяє максимально комфортно припасувати черевик до ноги.

Черевики надзвичайно стійкі та мають хорошу амортизацію. Завдяки підошві Vibram Teton вони нековзкі та мають добре щеплення із різноманітними поверхнями. Rubber Reinforcement System передбачає використання тонкого шару гуми біля підошви для забезпечення максимальної стійкості до стирання. Черевики сумісні із автоматичними кішками. Використання мембрани Gore-Tex Insulated Comfort гарантує відмінну водостійкість, повітропроникність і теплоізоляцію.

Особливості:

- міцна дворантова підошва Vibram, дає можливість використовувати кішки із кріпленням автомат або step-in, які забезпечують надійну фіксацію кішок на черевиках

- захист від механічних ушкоджень навколо черевика обрезиненням (RRS) дозволяє черевикам не псуватись від гострого камінн,я а також зменшує шанси пошкодити черевик та, як наслідок, — ногу

- наявність водовідштовхуючої мембрани Gore-Tex Insulated Comfort гарантує вам сухість та комфорт під час походу

- Zamberlan Expert Pro зроблені з якісної шкіри товщиною 2,8/3,0 мм. Що забезпечує найкращу міцність, жорсткість черевика та його довговічність

- надійне шнурування, яке не розшнуровується під час походу завдяки фурнітурі H.R.T. (High Resistance Treatmen)

- запатентована технологія амортизації в основі якої лежить використання різних типів амортизуючих матеріалів

- підтримують натуральний згин стопи

- добре вентилюються, проте зберігають тепло

- виготовлені в Італії

- стійкі до стирання

Технічні характеристики:
Матеріали верху: Hydrobloc Perwanger Leather — Cordura — Superfabric (2,6mm - 2,8mm)
Мембрана: Gore-Tex Insulated Comfort
Верхня устілка: Zamberlan Fiberglass Insole 5mm
Нижня устілка: Triple Density Wedge + Zamberlan PCS
Підошва: Vibram Teton + Zamberlan PCS
Вага: 1040 г (один/розмір 42)

Матеріали та технології:

Gore-Tex Insulated Comfort - технологія, яка поєднує в собі тривалу водонепроникність, оптимізовану дихаючу здатність і теплоізоляцію для використання в холодних погодних умовах, завдяки чому це ідеальне рішення для різних видів активного відпочинку.

Hydrobloc — запатентована технологія Zamberlan; технологія дублення шкіри, в результаті чого шкіра стає міцнішою та підвищуються водовідштовхуючі властивості.

Zamberlan® Cushioning and Stabilizing System — система амортизації та стабілізації, розроблена компанією Zamberlan, в основі якої лежить використання різних типів амортизуючих матеріалів.

Pro Crampon System — система одягання і кріплення «кішки», завдяки якій знижується загальна вага взуття, забезпечується стійкість і точне місце розташування стопи.

Zamberlan® Foot Wrapping System — ексклюзивна технологія надання форми верхньої частини черевика за допомогою спеціальних кліше, розроблена компанією Zamberlan®. Завдяки цій технології черевик добре облягає стопу, що забезпечує відмінний контроль над рухами і гарантує комфорт. Цільний верх черевика забезпечує більш надійний захист від води і довговічність.

Zamberlan® Air System — Zamberlan® розробив спеціальну повітропроникну конструкцію взуття, що складається зі спеціальних компонентів, які забезпечують максимальні дихаючі властивості. Взуття, виготовлене згідно цього методу, є надзвичайно легким і комфортним.

 

 

Офіційний представник Zamberlan в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк